36

Апартмани

Од 3,000.00 ден / вечер

Големина: 50 sm2
Кревети : голем брачен кревет или два одвоени кревети со помошна соба со два тек кревети
Капацитет: 4 возрасни или 2 возрасни со деца

Product Description

Број на соби: 3 [13, 26 & 35]
Големина: 50 m2
Кревети : голем брачен кревет или два одвоени кревети со помошна соба со два тек кревети
Капацитет: 4 возрасни или 2 возрасни со деца
Поглед кон: планинската идила
Карактеристики :

  • брачен кревет
  • помошен кревет 1,20m
  • целосно опремена бања со туш
  • 32 инчен LCD ТВ со сателитски канали
  • фен за коса
  • мини бар

Апартманите се одличен избор за Вас и Вашето семејство со извонреден дизајн од масивно дрво кој создава преубав спектар на бои и мебел.

* напомена: цените се за две лица
* напомена: Хотел Бел Камен го задржува правото на промена на цените во било кој период без претходно информирање

Коментари

Нема коментари до сега.

Бидете прв кој ќе остави коментар “Апартмани”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *