2-e1483090950841

Делукс

Од 2,800.00 ден / вечер

Големина: 35m2
Кревети: голем брачен кревет + двосед на отварање
Капацитет : 3 возрасни / дете (0-12)

Product Description

Број на соби: 2 [11 & 12]
Големина: 35 m2
Кревети: голем брачен кревет + двосед на отварање
Капацитет : 3 возрасни / дете (0-12)
Поглед кон: планинската идила
Карактеристики:

  1. Брачен кревет
  2. Помошен кревет 1,20m
  3. Целосно опремена бања со туш
  4. 32 инчен LCD ТВ со сателитски канали
  5. Фен за коса
  6. Мини бар
  7. Сигурносен сеф

Уживајте во прекрасниот комфорт и поглед кон планинската идила богата со флора и фауна кои можат да се сретнат само на Плачковица

* напомена: цените се за две лица
* напомена: Хотел Бел Камен го задржува правото на промена на цените во било кој период без претходно информирање

Additional Information

Опции

со Појадок, Полупансион, Полн Пансион

Коментари

Нема коментари до сега.

Бидете прв кој ќе остави коментар “Делукс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *