DSC_6695_HM6kzSSbvr44THL7_1383309731

Џуниор Суитс

Од 2,400.00 ден / вечер

Големина: 20 cm2
Кревети: голем брачен кревет
Капацитет: 2 возрасни
Поглед кон: планинската идила

Product Description

Број на соби: 4 [31, 32, 33 & 34]
Големина: 20 m2
Кревети: голем брачен кревет
Капацитет: 2 возрасни
Поглед кон: планинската идила
Карактеристики:

  1. брачен кревет
  2. целосно опремена бања со туш
  3. 32 инчен LCD ТВ со сателитски канали
  4. фен за коса
  5. мини бар

* напомена: цените се за две лица
* напомена: Хотел Бел Камен го задржува правото на промена на цените во било кој период без претходно информирање

Коментари

Нема коментари до сега.

Бидете прв кој ќе остави коментар “Џуниор Суитс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *