2-e1483090950841

Супериор

Од 2,600.00 ден / вечер

Големина: 30sm2
Кревети: голем брачен кревет или два одвоени со еден помошен кревет на отварање
Капацитет: 3 возрасни + 1 дете (0-6)

Product Description

Број на соби: 6 [21, 22, 23, 24, 25 & 27]
Големина: 30 m2
Кревети: голем брачен кревет или два одвоени со еден помошен кревет на отварање
Капацитет: 3 возрасни + 1 дете (0-6)
Поглед кон: планинската идила
Карактеристики:

  1. брачен кревет
  2. помошен кревет 1,20m
  3. целосно опремена бања со туш
  4. 32 инчен LCD ТВ со сателитски канали
  5. фен за коса
  6. мини бар

Изберете една од супериорните соби со прекрасен поглед кон планинската идила.

* напомена: цените се за две лица
* напомена: Хотел Бел Камен го задржува правото на промена на цените во било кој период без претходно информирање

Коментари

Нема коментари до сега.

Бидете прв кој ќе остави коментар “Супериор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *