9-e1483091145566
9-e14830911455668-e14830911216239-e1483091145566

ВИП Апартман

Од 6,000.00 ден / вечер

Големина 80cm2
Капацитет: 4 возрасни или 2возрасни со 2 деца
Поглед кон: планинската идила

Product Description

Соба бр. 37
Големина 80 m2
Капацитет: 4 возрасни или 2возрасни со 2 деца
Поглед кон: планинската идила
Карактеристики:

  1. посебен дневен престој
  2. спална соба со голем брачен кревет
  3. помошна соба со петосед на отварање
  4. кујна
  5. апарат за кафе и чај
  6. луксузна бања со џакузи
  7. фен
  8. балкон
  9. LCD ТВ
  10. Wi-Fi

* напомена: цените се за две лица
* напомена: Хотел Бел Камен го задржува правото на промена на цените во било кој период без претходно информирање

Коментари

Нема коментари до сега.

Бидете прв кој ќе остави коментар “ВИП Апартман”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *